Mustafa Sandal ile Belaruslu Olga Napoli’den düet! ‘Günlerce Türkçe çalıştım’

Mustafa Sandal, Sana İhtiyacım Var şarkısını 30 yıl sonra yeniden müzikseverlerle buluşturdu. 54 yaşındaki sanatçı ile Belaruslu Olga Napoli’nin düet yaptığı parçanın klip yönetmenliğini Ecem Gündoğdu yaptı.

Sana İhtiyacım Var klip çekimi öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden ikili, neşeli hayleriyle dikkat çekti.

“HANGİ GECE KULÜBÜNE GİTSEM BU ŞARKIYI YÜREKTEN SÖYLÜYORLAR”

Sandal, “Olga ile altı ay önce tanıştık. Kendisi hem Rusya’da, hem Sırbistan’da aynı zamanda Balkan ülkelerinde hızlı bir yükselme süreci geçiriyor. Kendisini davet ettim, eşiyle beraber geldiler. Uluslararası alanlarda bu tür çalışmalara önem veriyorum. Hangi gece kulübüne gitsem, hangi mekana gitsem birçok şarkıcının bu parçayı yürekten ve içten okuduğunu görüyorum. Bu şarkı beynimin hep bir yerinde vardı. Şimdi daha hareketli bir versiyonunu yapıyoruz” şeklinde konuştu.

“RUSÇA VERSİYONU ‘MONAMİ’Yİ DE OKUDUK”

Çat pat Türkçesi ile açıklamalar yapan Olga Napoli ise “Mustafa’ya çok teşekkür ederim. Harika bir şarkı, burada olduğum için mutluyum. Bu şarkı için günlerce Türkçe çalıştım. Çok güzel bir proje oldu. Aynı zamanda şarkının Rusça versiyonunu da okuduk. Şarkıya yeni sözler ekledik ve adını ‘Monami’ koyduk. Çok enerjik bir şarkı oldu” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir